Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Факультатывы

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ 2020-2021 НАВУЧАЛЬНЫ ГОД

ФІ імя па бацьку настаўніка к-т назва клас пн вт ср чт пт суб
Аўдзейчык Д.А. 301 "Секреты синтаксиса и пунктуации" 9-ые 14.05- 14.50
Антановіч Г.А. 101 "Тайны звуков и букв" 12.05 – 12.50
Антановіч Г.А. 101 "Мое Отечество" 2 Б 12.05 - 12.50
Антановіч Г.А. 101 "Вытокі роднай мовы" 12.05- 12.50
Барковская І.П. 206 "Моё Отечество" 4 А 13:00-13:45
Барковская І.П. 206 "Вытокі роднай мовы" 4 А 13:00-13:45
Барковская І.П. 206 "Путешествие в мир сказки" 13:00-13:45
Бандарчук А.В. 203 Грані слова: ад гука да сказа" 5-е 15.05-15.50
Бандарчук А.В. 203 "Браму скарбаў сваіх адчыняем…” 5-е 13.05 – 13.50
Герт Е.В. 212 "От значения к написанию" 9-е 15.05-15.50
Глушакова А.І. 301 "Обобщающий курс" 11-е 9.30-11.10
Глушакова А.І. 306 "Введение в педагогическую профессию" 10А 14.00-14.45
Грэбень А.М 411 "Слова ў тэксце" 7-е 14.05 – 14.50
Дадонава О.М. 302 "Грані слова" 5-е 14.05 – 14.50
Дадонава О.М. 302 "Слова ў тэксце" 7-е 14.05 – 14.50
Ярмоленка Е.М. 408 "Коммуникативная грамматика" 9-е 15.05- 15.50
Ждановіч І.М. 403 "Введение в мир иностранного языка" 2-е 12.00-12.45
Ждановіч І.М. 403 "Введение в мир иностранного языка" 2-е 14.00-14.45
Іваноў А.В. 208 "Храмы, замкі і палацы Беларусі" 6-е 18:15 – 19:00
Іваноўская Л.А. 312 "Готовимся к олимпиадам по математике" 10-ые 15.05-15.50
Іваноўская Л.А. 312 "Готовимся к олимпиадам по математике" 11-ые 15.05-15.50
Кузьміна Н.В. 102 "Моё Отечество" 12.05-12.50
Кузьміна Н.В. 102 "Вытокi роднай мовы" 2 А 12.05-12.50
Кузьміна Н.В. 102 "Тайны звуков и букв" 2 А 12.05-12.50
Кавалева О.А. 210 "Школа юных математиков" 7-е 15.05 – 15.50
Кавалева О.А. 210 "Школа юных математиков" 9-е 15.05 – 15.50
Леонава М.В. 104 "Элементы логики" 11.45 – 12.20
Леонава М.В. 104 "Учимся говорить правильно" 11.45 – 12.20
Леващава Н.В. к.п. "Введение в пед. профессию" 10 А 15.05-15.50
Леващава Н.В. к.п. "Моё профессиональное будущее" 9-е 14.05-14.50 2,4 суббота
Леващава Н.В. к.п. "Моё профессиональное будущее" 9-е 12.00-14.00
Левіщава Н.В. к.п. "Введение в пед. профессию" 11 А 14.05-14.50
Лемнева Т.С. 306 "Практикум по чтению" 12.05-12.50
Гайдук В.В. 303 "Гэты няпросты просты сказ" 15.05-15.50
Гайдук В.В. 303 "Сакрэты словазмянення, слова и формаутварэння" 6-е 11.00-11.45
Мішэпуд К.Ю. 409 "Введение в мир иностранного языка" 2-е 12.00-12.45
Мішэпуд К.Ю. 409 "Введение в мир иностранного языка" 2-е 12.00-12.45
Мішэпуд К.Ю. 212 "Практикум по чтению" 5-е 14.05-14.50
Авечкіна Н.І. 304 "Вытокі роднай мовы" 14:00 – 14:45
Авечкіна Н.І. 304 "Мое отечество" 14:00-14:45
Авечкіна Н.І. 110 "Путешествие в мир сказки" 13:05 – 13:50
Пархоменко Н.В. 304 "Математика после уроков" 6-е 12.00-12.45
Пархоменко Н.В. 304 "Повторяем математику" 8-е 11.00-11.45
Піўненко М.М. 403 "Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ ст.” 7-е 10-00 - 10-45
Тарасава Т.М. 303 "Грані слова" 13.05-13.50
Самусевіч А.А. 202 "Вытокі роднай мовы" 18.05 – 18.50
Самусевіч А.А. 202 "Моё Отечество" 18.05-18.50
Самусевіч А.А. 202 "Речевой этикет" 18:05-18:50
Сахарава А.В. 105 "Учимся говорить правильно" 11.50 – 12.25
Сахарава А.В. 105 "Элементы логики" 11.50 – 12.25
Радзіміновіч І.А. 410 "Введение в пед. профессию" 11 А 15.05-15.50
Субаткевич В.Э. 210 "Этот загадочный Древний мир" 5-е 14.05-14.50
Субаткевич В.Э. 208 "Новейшее время : проблемы и перспективы" 11-е 14.05-14.50
Мурзін І.А. сз "Время футбола" 8-е 14.05-15.35
Тарабеш А.Ю. сз "Баскетбол" 9-е 14.05-15.35
Кібук В.Н. сз "Волейбол" 7-е 14.05-15.35
Шепелюк І.А. 409 "Обобщающий факультативный курс по истории Беларуси" 11-е 15:05 ¬– 15:50
Фандо Н.А. 310 "Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы" 10-а 14.05-14.50
Заместитель директора Т.Н. Вычик

Раздзелы сайта